Pánske nohavice Vlado Pánske nohavice Vlado

Pánske nohavice Vlado

Pánske dlhé pracovné nohavice v bielej farbe.Dve predné vrecká Široká guma po celom obvode sa pohodlne prispôsobí pásuVpredu so zapínaním na štyri gombíky100% bavlna Veľkoobchodná cena s DPHbiely keper - 10,16 EURfarebný keper - 10,63 EUR Zobraziť produkt Pánske nohavice Vlado

Pracovná blúzka Berta Pracovná blúzka Berta

Pracovná blúzka Berta

Dámska pracovná blúzka Berta s krátkym rukávom zo 100% bavlny, domestik.Veľkoobchodná cena s DPHVeľkosti 36 - 48, biely domestik - 7,62 EURVeľkosti 50 - 56, biely domestik - 7,92 EUR Zobraziť produkt Pracovná blúzka Berta

Nočná košela Gerda Nočná košela Gerda

Nočná košela Gerda

Dámska nočná košela Gerda je bez rukávov a teda je vhodná na nosenie v teplejšom období.Vyrába sa v kombinácii jednofarebného a vzorovaného úpletu s hviezdičkovým vzorom. Je dlhá 115cm. Zobraziť produkt Nočná košela Gerda


ALFATEX  \  Aktuality  \  Antibakteriálna bielizeň Nanosilver

Aktuality


Partneri

Antibakteriálna bielizeň Nanosilver

02 Nov

Vážený zákazníci. S radosťou Vám oznamujeme, že sme zahájili výrobu a predaj antibakteriálnej spodnej a nočnej bielizne. Na začiatok ponúkame detské body, dámske pyžamá a nočné košele.

Moderný produkt nanotechnológiou - Nanosilver®

Tieto moderné produkty s obsahom zložky Nanosilver® sú nedráždivé, nevyvolávajú alergické reakcie a preto sa môžu pre svoje jedinečné vlastnosti používať pre pravidelné každodenné nosenie. Zložka Nanosilver® v textíliách podporuje krvný obeh, odstraňuje zápach a svrbenie pri potení, urýchľuje hojenie rán a má antibakteriálne vlastnosti.

Mechanizmus účinku Nanosilver®

  •    U kovov, ako je striebro, meď, zinok, sú už dlhodobo známe ich antibakteriálne účinky. Obzvlášť striebro je bezpečné a efektívne. Čím sú častice menšie, tým je zabezpečená lepšia účinnosť. Nanočastice striebra o veľkosti 20nm (1nm=9-10µ),ktoré sú súčasťou polyesterového vlákna, ovplyvňujú látkovú výmenu bunkového systému baktérií a potláčajú ich dýchanie. Na ľudské bunky pritom nepôsobia toxicky.
  •    Testami bolo overené, že likvidujú stovky patogénnych kmeňov. Medzi nich patrí napr.: escherichia coli, staphylococcus aureus, candida albicans, salmonella morgana, neisseria gonorrhoeae, bacillus foecalis alkaligenes, streptococcus hemolyticus B, citrobacter a salmonella paratyphi C. Baktérie naviac nezískavajú rezistenciu voči nanočasticiam striebra, čo je výhoda oproti klasickým antibiotikám, kde k týmto javom často dochádza a podstatne znižuje účinnosť liečby.
  •     Vzhľadom na vyššie uvedené vlastnosti je možné textilné výrobky Nanosilver® nosiť dlšiu dobu bez vyprania, svoju hebkosť a odstránenie zápachu si udržia dlhodobo i v najnáročnejších podmienkach. Svoju účinnosť nestrácajú ani po viac než stonásobnom praní.
Antibakteriálna bielizeň NanosilverAntibakteriálna bielizeň Nanosilver